دانفوس (تجهیزات کنترل تهویه مطبوع HVAC)

گروه دانفوس یکی از بررگترین تولید کنندگان جهانیِ تجهیزات سیستم های سرمایش و گرمایش , تهویه مطبوع ساختمان و  اتوماسیون صنعتی است که علاوه بر تولید تجهیزات ، راه حل های مهندسی مربوطه و زیرساختهای مرتبط را ارائه میدهد . این شرکت همچنین یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه انرژی های نو در پروژه های عظیم با بازار هدف تجمعات شهریست.

دانفوس دارای بیش از 000/23 کارمند بوده و دفتر شرکت مادر در شهر نوردبور دانمارک است که در 43 کشور مختلف دنیا دارای دفتر نمایندگی و در 11 کشور مختلف جهان دارای 61 کارخانه است.

شرکت “وهاج صنعت انرژی” بعنوان نماینده رسمی این کمپانی در زمینه کنترل تهویه مطبوع در ایران افتخار دارد تا خدمات کامل مهندسی , تامین تجهیرات مربوطه و خدمات پس از فروش محصولات دانفوس را به شرکت های مشاور و مجری تهویه مطبوع و کارفرمایان پروژه های ساختمانی و صنعتی ارائه دهد .

ABB (سیستم مدیریت ساختمان BMS)

دفتر مرکزی کمپانی  ABBدر شهر زوریخ سوئیس قرار دارد و عمدتاً در زمینه‌های برق قدرت و تکنولوژی اتوماسیون فعالیت می‌کند. گروه ABB یکی از بزرگترین شرکتهای هوشمند سازی ساختمان در جهان میباشد که در بیش از ۱۰۰ کشور فعالیت و حدود 000/140 کارمند دارد .

برند کنترل هوشمند ساختمان این کمپانی با نام سایلن Cylon  بعنوان یکی از پیشگامان بین المللی در طراحی و توسعه سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان و انرژی  شناخته میشود که دارای بیش از 25 سال تجربه در این زمینه است .

این کمپانی یکی از بزرگترین تولید کنندگان مستقل ساخت سیستم های کنترل در جهان است که سابقه طولانی در زمینه مدیریت انرژی ساختمان و بهینه سازی سیستم مدیریت انرژی ساختمان دارد و خدمات خود را از طریق شبکه گسترده ای از نمایندگان و فروشندگان سیستم در سراسر جهان به مشتریان در اروپا ، شمال امریکا، آسیا، خاور میانه و آفریقا ارائه میدهد .

شرکت “وهاج صنعت انرژی” نماینده انحصاری این کمپانی در زمینه طراحی ، ساخت ، نصب ، راه اندازی و نگهداری سیستم های مربوطه در ایران است .

گری استون (سنسورها و ترانسمیترهای تهویه مطبوع (HVAC

این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سنسور ها و ترانسمیترهای تهویه مطبوع و مناسب برای سیستم های مدیریت اتوماسیون ساختمان است . طراحی و تولید طیف وسیعی از محصولات سنجش و انتقال اطلاعات مربوط به دما، رطوبت، فشار، جریان، کیفیت هوا و گازهای خطرناک در محدوده فعالیتهای این شرکت قرار میگیرد .

شرکت “وهاج صنعت انرژی” نماینده این کمپانی در زمینه تامین تجهیزات مورد اشاره در ایران است .

پارکسول (سیستم مدیریت پارکینگ PMS)

سیستم مدیریت ParkSol یک مجموعه کامل سخت افزاری و نرم افزاری یکپارچه است که با اطلاعات راننده و سیستم هدایت پارکینگ ، مدیریت پارک خودرو را به طرز چشمگیری بهبود میبخشد و جستجوی آسان و رزرو فضای پارکینگ ، موجب صرفه جویی قابل توجهی در وقت و انرژی می شود .

محصولات این کمپانی شامل کلیه سنسورهای با سیم و بیسیم موقعیت خودرو ، سنسورهای آلتراسونیک ،  نمایشگرهای LED ، چراغهای Remote ، سوئیچ های شبکه ، تجهیزات پرداخت نقد ، کارت اعتباری و نیز انواع راهبندهای ورودی و خروجی است .

مجموعه تجهیزات ، تحت یک شبکه کامپیوتری و بوسیله یک نرم افزار مدیریتی کنترل میشود که کارآیی سیستم را افزایش میدهد.

فهرست