خدمات

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات

  • طراحی سامانه هوشمند ساختمان BMS :

سیستم مدیریت  هوشمند ساختمان برای عملکرد بالا در بهره برداری از یک ساختمان اهمیت بالائی دارد . این سیستم از طریق یک شبکه هوشمند کامپیوتری و با استفاده از تجهیزات الکترونیکی ، برای نظارت و کنترل تهویه مطبوع ، لوازم الکتریکی و روشنایی و سیستم های دیگر در یک ساختمان قابلیت های استفاده دارد  .

فن آوری های پیشرفته اجازه یکپاچه سازی ، اتوماسیون و بهینه سازی را در جهت مدیریت امکانات و بهره برداری بهتر از آن ساختمان فراهم می آورد .

طراحی درست یک سیستم کنترل هوشمند ، اغلب منجر به کاهش قابل توجهی در هزینه تعمیر و نگهداری و همچنین مصرف انرژی میشود .

سیستم های کنترل هوشمند می تواند کنترل ، نظارت و بهینه سازی جنبه های مختلف ساختمان سازی مانند روشنایی ، تهویه مطبوع ، امنیت ، دوربین مدار بسته ، کنترل دسترسی و سیستم های صوتی و تصویری را تحت پوشش قرار دهد.

  • طراحی سیستم تهویه مطبوع HVAC :

هدف یک سیستم تهویه مطبوع مربوط به یک ساختمان ، علاوه بر کنترل دمای هوا داخلی ، کنترل رطوبت ، تصفیه هوا و مهار ذرات هوا ، تامین هوای تازه خارج برای کنترل میزان اکسیژن و دی اکسید کربن در تهویه مطبوع فضا نهایتا کنترل حرکت مناسب هواست .همه این عوامل دلایل تشکیل یک سیستم HVAC موفق را می دهند.

تهویه مطبوع در طول سال از سیستم خنک کننده فضای داخلی به کنترل موثر تمام پارامترهای فوق تغییر کرده است که جدیدترین تکنولوژی های آن را میتوان در سیستم های بالانس مشاهده کرد .

در سیستم های کنترل تهویه بالانس با استفاده از شیرهای کنترل بالانس مستقل از فشار PIBCV و تغییرات کوچکی در سیستم لوله کشی ، امکان کارکرد متعادل کل سیستم فراهم می آید . بدین معنا که به اندازه لازم آب گرم یا سرد تولید میشود و  به هر مصرف کننده به اندازه مورد نیازش آب میرسد .

  • طراحی سیستم مدیریت پارکینگ PMS :

با توجه به کاربرد پارکینگها و متناسب با درخواست کارفرمایان ، امکان انتخاب طیف وسیعی از سنسورها ، نمایشگرها و سیستم پرداخت وجود دارد .

این سیستم مجهز به نرم افزار مونیتورینگ و کنترل پارکینگ است که تحت یک شبکه پایدار میتواند با کمترین دخل و تصرف ، همه امور مربوط به رفت و آمد پارکینگی را مدیریت و اطلاع رسانی کند .

فهرست